Říjen 2013

Makes my days III.

30. října 2013 v 16:18 | Ta Obyčejná |  Makes my days
Další díl je tu. Sice bych vzhledem k posledním událostem radši psala o věcech, který mě serou, než o těch, který mi dělaj den, ale taky se mi v tom mezidobi, kdy jsem nic nenapsala, staly všechny ty (dřív) zmíněný věci. A když jsem si to uvědomila, tak to tak nějak udělalo můj dnešní (jinak dost stresující den).

1. Mít uklizenej pokoj. Já přes ten úklid moc nejsem. Víte přece, jak se říká, že genius musí zvládat i chaos, ne? To je heslo, který je mi rozhodně bližší než uklízení, ale když už se teda vyhecuju (třeba abych zahnala morální kocovinu) a ten kamrlík, kde žiju vyšůruju, tak se mě drží takovej ten příjemnej pocit, že nejen můj pokoj, ale i jiný záležitosti dostaly novej řád.

2. Když už jsem u toho řádu, moc se mi líbí pocit, když se konečne vyřeší něco, co mě dlouhodobě sere.

3. Dobře se opít na dobrý party taky neni k zahození. Kladu důraz na slovo dobře před slovem opít, protože znáte to - buď je to moc, nebo zase málo, do blbý nálady, do fňukavý nálady a tak. A pro mě osobně je to dobrý, když to neni moc, ale zase dost na to, aby se daly tolerovat rozpustilosti, ideálně ve skupince lidí a s doprovodem huronskeno smíchu.

4. Narazit, a taky hlavne přečíst, na bezvadnou knížku. Dost dlouhou, poutavou, s oblíbenou postavou a když nejste skromný, tak rovnou i z povinný četby, aby to bylo všechno najednou. A Svět podle Garpa je přesně to ono.

5. Good eating day. Vydržet se necpat, jíst hezky zdravě a bez poklesků - parádička.