1st day meme: vejlet na kole a až to přijde, tak to přijde

8. srpna 2012 v 11:46 | Ta Obyčejná |  Ztraceno v kyberprostoru
Rozhodla jsem se, že rozjedu 30days meme. Je to asi tím, že momentálně mám až nechutně moc času, všichni na mě kašlou a nechce se mi jen tak čumět na olympiádu a nic nedělat - tak budu nic nedělat u počítače. Ale nemusíte mít strach, ono mi to nevydrží.

Tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný, piš o tom, jaké je to být single

Jsem nezadaná a sama sebe označuji jako nevztahový typ. Proč? Protože, jsem tak nějak prošvihla to období, kdy se s tímhle začíná. Vždycky jsem byla asi dospělejší a posílání si smsek po večerech se mi nezdálo jako dostatečná náplň vztahu. Pamatujete si to ne? Jak spolu děti (vlastně myslím ten věk kolem 13, časy se mění, teď už spolu děti kolem 13 spí) chodí? Hlavní je se nepotkat, nejít spolu ven a celkově spolu nic nedělat, jen si napsat zprávu s tím, že toho druhého milujeme (heh). No tak to mě nebavilo. A když přišla ta doba, kdy už to začíná být aspoň trochu jako vztah, tak to šlo všechno nějak mimo mě, a proto teď stačí jedno "stejská se mi" a já zdrhám. Můj nejdelší vztah (15+) byl sedmnáct hodin, ano, přesně tak. Od té doby nic. Na rande nechodím a většinu kluků co mě zvou posílám do ignor listu, držím se svých diskotékových úletů (a ne, nespím s nima) a jsem docela spokojená.

Rozhodně nereaguju na rady mých zadaných kamarádek "ať to s ním aspoň zkusím" a nebo na jejich narážky "ve třiceti budeš sama!". Víte, občas mi přijde, že si zadaní lidé myslí, že stav nezadanosti je více než nešťastný a že by každý měl šťastně randit, ať mu to chybí nebo ne. Já se dál volnomyšlenkářsky a vosudvěřícně držím teorie, že až to přijde, tak to přijde - nač hledat.

Avšak nemyslete si, že o vztazích nepřemýšlím, jasně že přemýšlím. Občas si před spaním maluju vzdušný zámky o vlastním onom. Představa mýho "my" není zase tolik romantická. Pořád to budu já a on a ne my, budeme hlavně kamarádi, nemusím žádný hodinový pohledy do očí a držení se za ruce při měsíčku, to spíš pojedeme na výlet na kole a uspořádáme vodní bitvu v náhodném rybníku cestou. Budeme spolu chodit na zápasy pralesní fotbalový ligy a dohadovat se o tom, jakej tým je lepší (ten můj samozřejmě); budeme do sebe navzájem rejt a přitom vědět, že oba víme a nic nás nerozhází, rozhodně nebudeme přidávat nějaký přeslazený fotky na fuckbook a psát statusy přeplněný srdíčkama... Prostě budeme a to stačí.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Es Ef Es Ef | Web | 8. srpna 2012 v 11:58 | Reagovat

Já taky nic neplánovala a přišlo to tak nějak samo:) Člověk tím, že je sám nic neztratí, naopak to má svoje výhody.

2 Jita Jita | Web | 8. srpna 2012 v 13:18 | Reagovat

Jasně, až to přijde tak to přijde!

3 Creencia Creencia | Web | 12. srpna 2012 v 9:46 | Reagovat

Zajímavě napsaný článek. Já doopravdovej vztah nikdy neměla a to mi je 20. Minulý rok jsem pár měsíců vedla něco, co se jako vztah tvářilo, ale skončilo to mým největším zklamáním v životě a tak jsem taky single, šťastná, spokojená....
Taky nesnáším srdíčkové statusy, zamilované smsky 30x denně a hlavně nepochopím, jak někdo může do zprávy napsat MT (Miluju Tě)- to je věta, která se má říkat do očí...
Jo a taky "to nebudu s někým zkoušet", jenom pro to, že mě pozval do kina a všechny kamarádky jsou zadané...a třeba z toho bude láááááska jako trám (blbost!)Prostě si počkám na toho pravého, až zafunguje společná chemie- i kdybych měla čekat x let :)

4 Ta Obyčejná Ta Obyčejná | Web | 12. srpna 2012 v 10:16 | Reagovat

[3]: přesně tak! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama